תאריך:08/06/2021
כ"ח סיון התשפ"א
שעה:08:00
מיקום:אריאל
תמונת אוירה לאירוע
מידע נוסף:

באריאל נעים בשלישי

 

עיריית אריאל וחברת גוונים מזמינים אתכם, בני הגיל השלישי להשתתף במגוון פעילויות תנועה וספורט

הפעילויות מיועדות לבני הגיל השלישי, אזרחים וותיקים,

הכניסה חופשית , ללא תשלום

כל פעילות תימשך 10 מפגשים

הפעילות שם המדריך יום שעה מיקום כתובת תחילת פעילות
חיטוב ועיצוב לריסה אברמוב ג' 08:00-09:00 אולם דקל בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-8.6
בריאות וצפיפות העצם לריסה אברמוב ג' 09:00-10:00 אולם דקל בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-8.6
הליכה מודרכת יאיר ביטון ג'  19:00-20:00 רחבי העיר -נקודת מפגש במועדון אמצע הדרך בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-25.5
פילאטיס נדיה איסגולוב ב' 09:30-10:15 מועדון אמצע הדרך רח' צה"ל 1 החל מה-24.5
יוגה אנה אברבוך א' 11:30-12:30 אולם דקל בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-6.6
יוגה  אנה אברבוך ד' 11:30-12:30 אולם דקל בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-2.6
ריקודים סלוניים גלינה צ'ומק ה' 19:00-20:00 מועדון אמצע הדרך רח' צה"ל 1 החל מה-3.6
ריקודים סלוניים גלינה צ'ומק ב' 10:00-11:00 מועדון הלב החם העצמאות 5 החל מה-7.6
הגנה עצמית אלי לבשטיין ה' 10:15-11:15 מרכז צעירים - "הספינה" מרכז מסחרי החל מה-10.6
טנ"ש הנרי אבו א' 20:30-21:30 אולם נחשונים ביה"ס נחשונים, השומרון 10 החל מה-23.5
טנ"ש הנרי אבו ד' 20:30-21:30 אולם נחשונים ביה"ס נחשונים, השומרון 10 החל מה-19.5
טנ"ש הנרי אבו א' 16:20-17:20 אולם נחשונים ביה"ס נחשונים, השומרון 10 החל מה-6.6
התעמלות על מזרונים ועל כסא פולינה קרוקוטנקו ד' 09:00-10:00 אולם דקל בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-9.6
התעמלות למבוגרים פולינה קרוקוטנקו ג' 10:00-11:00 מועדון הלב החם העצמאות 5 החל מה- 8.6
פלדנקרייז דורית לאנג ה' 09:30-10:30 אולם דקל בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-10.6
ריקוד מאשה ליפשס ה' 11:30-12:30 אולם ברוש בנין גוונים- העצמאות 5 החל מה-10.6
 
КАЖДЫЙ КУРС 10 ВСТРЕЧ. ВХОД СВОБОДНЫЙ.
 
Названиезанятия Имя руководителя День Часы работы Место проведения Адрес Начало работы
фитнес ЛарисаАбрамов вторник 08:00
-
9:00
залДекель в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 8го июня
укреплениекостно-мышечной системы Лариса Абрамов вторник 09:00
-
10:00
зал Декель в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 8го июня
организованнаяходьба Яир Битон вторник 19:00
-
20:00
.на улицах
городаВстречаемся в клубе"Середина дороги"
ул.Цахаль 1 начало с 25го мая
пилатис Надежда Исголов понедельник 9:30
-
10:15
клуб "Серединадороги" ул. Цахаль 1 начало с 24го мая
йога АннаАвербух воскресение 11:30
-
12:30
зал "Декель" в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 6го июня
йога Анна Авербух среда 11:30
-
12:30
зал " Декель в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало со 2го июня
бальныетанцы для взрослых Галина Чумак четверг 19:00
-
20:00
клуб
"Серединадороги"
ул.Цахаль 1 начало с 3го июня
бальныетанцы для взрослых Галина Чумак понедельник 10:00
-
11:00
клуб
"Горячее сердце"
в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 7го июня
самооборона Эли Ливштейн четверг 10:15
-
11:15
молодёжный
центр
"Лодочка"
торговый центр врайоне "א" начало с 10го июня
настольный теннис Анри Абу воскресенье 20:30
-
21:30
Зал "Нахшоним" школа "Нахшоним" ул. аШомрон 10 начало с 23го мая
настольныйтеннис Анри Абу Среда 20:30
-
21:30
зал Нахшоним школа Нахшоним аШомрон 10 начало с 10го мая
настольныйтеннис Анри Абу воскресенье 16:20
-
17:20
зал Нахшоним школа Нахшоним аШомрон 10 начало с 6го июня
Занятие на
матрасах и стульях
ПолинаКрокотенко среда 9:00
-
10:00
залДекель В здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 9го июня
гимнастикадля пожилых людей Полина Крокотенко вторник 10:00
-
11:00
в помещении
клубапенсионеров
"Горячее сердце"
в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 8го июня
фильденкрайз Дорит Ланг четверг 09:30
-
10:30
зал Декель в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 10го июня
танцыдля пожилых дам Маша Лифшиц четверг 11:30
-
12:30
зал Брош в здании "Гваним" Ацмаут 5 начало с 10го июня

 

 

למידע נוסף מלאו פרטים
שם: מייל:
טל: