הודעה לציבור הרחב

חברת גוונים ועיריית אריאל מבקשות לידע את ציבור ההורים, על ארוע חריג של התנהלות בעייתית, לכאורה, של מטפלת כלפי פעוט במעון של החברה.
בהוראת ראש העיר מר אלי שבירו ,
הושעתה המטפלת לאלתר והוגשה תלונה למשטרה להמשך בירור המקרה.
חברת גוונים ועיריית אריאל רואות ערך עליון בשמירה על בטיחותם של ילדנו, ופועלות עם אפס סובלנות כלפי התנהגות החורגת מהנורמות המצופות.

סמל המרכז הקהילתי

טל: 03-9083389, 03-9083388
gvanim-ariel@outlook.com
פקס: 03-9364635

������ �������� ����������

 

שנת פעילות פורייה ומעצימה,

המרכז הקהילתי "גוונים אריאל" ממשיך ופונה לתושבי אריאל והסביבה במגוון תכניות ופרויקטים חדשים ומאתגרים. בית הראשונים, מרכז הצעירים והמעון החדש "ניצנים" יובילו כל אחד בתחומו ויהוו מוקד משיכה ועניין לנו, התושבים.

השנה התחדשנו בתחום חדש להתנדבות וקהילה, היוצא מתוך חזונו של ראש העיר ובו אריאל היא עיר שבה תרבות ההתנדבות והנתינה, במרכז. מאות רבות של תושבים, בעשרות מסגרות וארגונים, כבר מתנדבים בכל התחומים ומחזקים את תחושת הלכידות והאכפתיות הקהילתית.

חיזקנו את מערך החוגים והפעילויות בתחומים חדשים כבלט קלאסי המהווה בסיס לכל תחומי התנועה והמחול, ריקודים סלוניים, פורום הנשים, מקהלת בנים, חוגי יצירה ועוד. אנו יוצאים לדרך חדשה עם להקת הנוער הייצוגית הוותיקה "להקון אריאל" במטרה לחזור ולכבוש את לב הקהל באריאל, בארץ וגם בחו"ל.

צוות המרכז הקהילתי מנחה ומוביל את הפעילויות במקצועיות ונאמנות שנה אחר שנה ואנו קוצרים שבחים על הפקות ענק והישגים עירוניים מדהימים בכל התחומים. אתם מוזמנים לפנות אלינו ישירות לטלפונים המפורסמים בחוברת זו ונשמח לכל שיתוף פעולה ורעיון.

בשם צוות המרכז הקהילתי ובשמי, אנו מאחלים לכם שנה טובה ובטוחה, שנת הישגים והצלחה, שנת הגשמה ויצירה.

 

קהילה עושים רק ביחד!

כתבו אלינו: gvanim@gvanim-ariel.com

 

החברה העירונית "גוונים אריאל" בע"מ

נייד: 054-5382777 | משרד: 03-9083388 | פקס: 03-9364635                                    

מייל: ornis@gvanim-ariel.com

פייסבוק המרכז הקהילתי גוונים אריאל

 

בברכה,

שי אורני

מנכ"ל

  • עיריית אריאל
  • הסדרי נגישות פיזיים
  • הצהרת נגישות
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים